Go Back   DRIFT klub forum > DRIFT Tehnikalije > DRIFT Auti

DRIFT Auti DRIFT Cars & Projects

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 29-07-15, 19:49   #21
Žepa
drifter

Žepa's Avatar

Default Re: Nissan silvia s13

evo ovo je meni pokazalo prije neki dan, jer sam slucajno smanjio pritisak turbine na 0,6 bara, pa je ispalo samo 304 konja
Žepa is offline   Reply With Quote
Old 01-08-15, 00:12   #22
doggy
drifter

doggy's Avatar

Jao meni, imas tu stajling djelova da mozes jos jedan drift auto slozit lako ih rasprodas hahaha.
Uglavnom sve ovako na oko djeluje jako dobro, auto ie kompletan i nemas sta tu radit nego provjerit mapu i pokrpat sto treba.
Sto se struje tice, od jeftinjave tu su generiski cipovi, ovicno H-Dev, zatim Nistune struja kao bolja opcija, i zadnje stand alone kao sto su Vems i slicni. Po motornom prostoru rekao bi da se radi o jednom od prva dva. S tim da ce prije biti daje cip gore. Provjeri si koji turbo imas. Maf vec imas od 300ZX sto znaci da je spreman za 300+ks, i obicno je to jedan od upgradea sa liste za stage 3 i stage 3a H-dev cip sto bi bilo nekih 360ks.
Klasika setup za tako nesto su nismo 555 injektori, garrett gt2871r turbo pa pretpostavljam da je to na autu.
Auto vuces u Hrili ostaje u De?

I da, taj auto nemas bas previse za ucit, to se samo vozi, a ti si unutra samo da uzivas u zabavi koju prireduje.
Old 01-08-15, 19:37   #23
Žepa
drifter

Žepa's Avatar

hahaha, dobro si to rekao. Probao sam te nac na fejsu pa mi je natan rekao da nisi tamo. super da si se javio.
Ovaj ima apexi struju, pise na oglasu standalone, i ima jos neki dodatak, kao par mapa pa se to moze mjenjat pritiskom na dugme. ali nisam siguran.
da, to su ti injektori i taj turbo. navodno je na 1,4 bara 400 konja. ja sam izmjerio 304 na 0,6.
samo ne znam , smijem li ga vozit, jer ovaj mi kaze da je smjesa siromasna, pa sta ti mislis do kolikog omjera smijem ici? bez da se motor ne sjebe
Old 02-08-15, 15:26   #24
Pranja
griper

Opa, bome je dobra ta sileighty. Je li to mozda na njoj rocket bunny kit?
Pranja is offline   Reply With Quote
Old 02-08-15, 18:29   #25
zvonko
drifter

zvonko's Avatar

mislim da je, bar tak zgleda.
zvonko is offline   Reply With Quote
Old 02-08-15, 20:02   #26
Žepa
drifter

Žepa's Avatar

je, to je taj body kit
Old 02-08-15, 23:09   #27
Pranja
griper

Zakon.

Sileighty sa rocket bunny kitom, ganador retrovizorima, Kouki stražnjim svjetlima i SR20. Totalni mindblow. Svaka čast, prelijepa je.
Pranja is offline   Reply With Quote
Old 03-08-15, 11:22   #28
doggy
drifter

doggy's Avatar

Znaci imas apexi power fc. Ako ti nema elektronsku kontrolu tlaka nego rucno stelas, onda namjesti tlak na onoliko na koliko mapa kaze, nemoj se zajebavat sa time. Za svaki motor ti se gleda ista smjesa kako su vec prije i napisali. Najbolje da nades nekog tko zna to mapirati i neka ti pregleda mapu i slozi jer ces spalit motor bezveze.
Neznam kakve bregaste imas i ostalo, ali sa 550 injektorima nema sanse da izvuces 400ks. Ja sam izbacio 360ks sa njima na 86% duty cycle, i preko toga nije pametno ici jer nikad neznas dal ce zatrokirat injektor. Racunaj da se taj auto vozi odlicno sa 350-360ks, ako slozis omjer u diffu da nemas nikakve turbo rupe, auto je vrhunski. Na 400ks vec silujes mjenjac ako je standardni.
Old 03-08-15, 11:46   #29
Toninho
Barba

Toninho's Avatar

Bas sam htio pitati sto je s difom/omjerom/blokadom
Sa lamelom...
Old 04-08-15, 20:36   #30
Žepa
drifter

Žepa's Avatar

danas sam procitao kod od mjenjaca ali ipak sam ga zaboravio, ali cini mi se da je kao i motor od s15.
Kuplung, nisam otvarao ali kako pise na linku gdje sam ga kupio, lamela je sinter, a plata ne znam. znam samo da trza kad pustam kvacilo, trebalo bi bit to to.
Diff omjer ne znam, ali kad drzim kvacilo pritisnuto, normalno ide u krivini, cim ga pustim ,kao da ima 100% lock.
eh sad mozda neko zna to sve prevest
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules